KALİTE POLİTİKAMIZ

Çamoğlu Nakliyat, T.C. Türk Patent Enstitüsünün vermiş olduğu marka tescil belgesi ile de tescilli marka olup kaliteli hizmet anlayışını bununla da kanıtlamıştır.

Çamoğlu Nakliyat’ da verilen hizmet sadece eşyanın taşınması ile ilgili değildir. Nakliye ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterisinin sorunlarına sahip çıkmak, verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi, geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynakkabul edilir.

Çamoğlu Nakliyat, müşterisinin eşyasını istediği yere, istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun nakliye modlarını ve imkanlarını kullanır.

Çamoğlu Nakliyat, komple ve parsiyel taşımalarda müşterisinin eşyalarını zamanında teslim alır, gerekirse depolar en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin eşyasını zamanında tam ve sağlam olarak teslim eder.

Çamoğlu Nakliyat, taşınma esnasında hasar oluştuktan sonra bunu düzeltmek yerine, bu hasar oluşmadan önleyici tedbirlerini alır. Müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Çamoğlu Nakliyat elemanlarının, şirketlerinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

Çamoğlu Nakliyat müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

TOP
WhatsApp chat