ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Yurtdışı, yurtiçi ve şehir içi taşımalarda taşımanın yapılacağı tarihden belli bir zaman önce taşınacak eşyaların yoğunluğu, niteliği ve kalitesinin, taşıma zamanını ve taşıma bedelini belirleyebilmek için eşya sahibinden müsait bir gün ve saat içinde randevu alınır. Ücretsiz firma eksperimiz belirlenen gün ve saatlerde müşterimizin evinde olur. Evde bulunan eşyalar tespit edilir, listesi yapılır, taşınma şekli ve özellikleri görüşülür, yapacağımız hizmetler anlaşılır, yapacağımız hizmetler anlatılır, yapılması gereken taahhütler yazılı olarak sözleşme altına alınır. Taşınma tarihi belli değil ise tarih açık bırakılır. Daha sonra müşterimizin (kış aylarında 2-3 gün, yaz mevsiminde 7-8 gün ) önceden firmamızı haberdar etmesi kaydıyla sözleşme imzalanır, sözleşmenin bir nüshası eşya sahibine teslim edilir.

Belirlenen taşıma tarihi geldiğinde verilen saatte tecrübeli elemanlarımız ile birlikte aracımız yükleme adresine ulaşır. Evinize gelen elemanlarımız ellerindeki eşya listesi ve eşyanın durumuna göre kendi aralarında program yaparak bir ekip çalışması yaparlar. Her ekibimizin başında bir ekip elemanı bulunur. Sorumlu elemanın talimatı üzerine önce paketleme, eşyaların demonte edilmesi, demonte edilen eşyaların ambalajlanması yapılır. Daha sonra ekipten sorumlu elemanımızın kontrolünde paketlenen eşyalar nakil aracına istiflenerek yükleme yapılır. Yükleme işi bittikten sonra nakliyat sigorta poliçesi müşteriye teslim edilir ve araç varış noktasına doğru hareket eder.

Şehirlerarası taşımalarda varış saatini eşya sahibi, araç şoförü ile kendi aralarında mutabık kalarak belirler. Bundaki amaç varış noktasında iki tarafında birbirini boş yere bekletmemesidir. Varış yerine ulaşıldığında eşyanın boşaltılacağı evin durumuna göre uzman elemanlarımız bir program yapar. Bu program doğrultusunda eşyalar eve taşınır. Tüm demonte edilmiş eşyaların montajı yapılır, küçük eşya paketlerinden çıkarılır, hangi eşya hangi odadan alınmış ise ona göre o odada uygun ortamlara yerleştirilir. Ev oturulacak hale getirilir.

Herhangi bir eksik zaiyat var mı kontrol edilir. Eğer varsa eşya sahibi mağdur edilmeden, anında telafi edilir. Ekipten sorumlu eleman tarafından evde yapılması gereken bir işin olup olmadığı eşya sahibine sorulur. Gerekirse yapılır, yoksa eşyaların eksiksiz ve sağlam teslim alındığını, varsa şikayet ve memnuniyeti belirten form imzalanarak şoförümüze teslim edilir ve helalleşerek ekibimiz evden ayrılır.

TOP
WhatsApp chat